Hakkımızda

Şirket kurucularından Erkan AKBUDAK 2003 yılı başlarında merkezi Muş' ta bulunan Rashat Harita Mühendislik bürosu adı altında faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket kurucularından Erkan AKBUDAK 2003 yılı başlarında merkezi Muş' ta bulunan Rashat Harita Mühendislik bürosu adı altında faaliyetlerine başlamıştır.

2003-2006 yılları arasında Bitlis - Muş - Van bölgelerinde harita hizmet işlerini yürütmüştür.

2006 nisan ayında Rashat Harita Mühendislik İnş. Elk. San. Tic. Ltd. Şti. 'ni kurmuş olup Sayısal Kadastral harita yapım işleri başta olmak üzere diğer harita çizim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Şirketimiz çağın gereklerine uygun olarak kaliteli hizmet , doğru ve güvenilir veri üretme konusunda bu güne kadar göstermiş olduğumuz titizlikle faaliyetlerini sürdürmekte ve iş Sağlığı , iş güvenliği Standardı ile Kalite Yönetim Sistemlerini oluşturmuş, Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve bugünden sonra yapacağımız çalışmalar bu sistemin garantisi olacak, aynı kalitede, doğruluk ve güvenirlikte, daima geçmişin tecrübesini, geleceğin teknolojisini kullanarak ileriyi hedefleyeceğiz.

Vizyonumuz

Nisan 2006 yıllında kurulan Rashat Harita Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, Harita Kadastro Mühendisliğinin teknolojik tüm imkanlarını, çağımızın vazgeçilmez unsuru olan bilgisayar teknolojisi ile buluşturmak, yeryüzünün Sayısal Arazi Modelini feyiz alarak, uygar insan ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni yerleşim bölgeleri oluşturma ve bu yerleşim bölgelerinin tüm alt ve üst yapısının tasarımından uygulamasına kadar olan safhaların en başında yer alan Harita ve Kadastro Mühendisliği sektöründe hizmet verme amacını taşımaktadır.